.

.

Автомобилски Багажник Товарно Нето-Изработено И Вклопено Специфично Возило ЗА КИА К5 2021-2023-Организатор За Складирање Еластична Мрежа-Премиум Додатоци - Багажна То?

Автомобилски Багажник Товарно Нето-Изработено И Вклопено Специфично Возило ЗА КИА К5 2021-2023-Организатор За Складирање

DEN 156.48

Износ
Залиха

Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили.Што го прави овој производ посебен?Оваа неверојатна товарна мрежа за автомобил е целосно изработена од најлон за дополнителна издржливост и цврстина. EACSESSORIES EA се фокусира на развивање на нови и напредни додатоци за автомобили кои го прават вашиот секојдневен живот подобар. Компатибилност : овој организатор на багажникот за автомобил е дизајниран специјално за секој модел на автомобил. Бидејќи е дизајниран за индивидуални модели на автомобили, не се потребни дополнителни уреди или нови дупки за инсталација. Одржување На Вашиот Автомобил Организиран : организаторот на товарот на автомобилот доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот, така што предметите од решетката не можат да испаднат. Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил. Направено Да Трае : мрежестата мрежа е целосно изработена од најлон, тежок материјал кој е цврст, еластичен и многу долготраен. Товарната мрежа за автомобили, исто така, доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот и спречување на предметите од решетката да испаднат. Ги спречува вашите намирници, спортска опрема или други додатоци да се движат во багажникот. Оптимално Решение : нашата мала товарна мрежа е задолжителен додаток за вашиот автомобил! Лесен за инсталирање и практичен, овој додаток е клучен за да се спречи секое оптоварување да се движи во багажникот за побезбедно и поудобно возење. Лесен за Инсталирање : организаторот на багажникот за складирање автомобили е дизајниран за индивидуални модели на автомобили.Некои карактеристики што треба да ги имате на ум за нашиот производ : Практичниот дизајн Идеален За побезбедно возење Може да помогне да го одржите вашиот багажник чист Од излевање Идеален За кеси За намирници, спортска опрема и други Лесни За инсталирање за неколку секунди може лесно да се соблечат кога е потребно не се потребни дополнителни уреди или нови дупки За инсталација Изработени од тежок најлон Издржлив И сигурен Сигурен И стабилен Вклучува 3 брави за фиксирање на решетката на горните Јамки и куки обезбедени според моделот на автомобилот чувајте го вашиот автомобил багажникот организиран и уреден со Нашата Премиум товарна мрежа!. Доаѓа или со 2 петелки и 2 куки или комбинација од петелки и куки што одговараат на вашиот автомобил. Ги спречува вашите намирници, спортска опрема или други додатоци да се движат во багажникот. Одржување На Вашиот Автомобил Организиран : организаторот на товарот на автомобилот доаѓа со 3 брави за фиксирање на решетката на врвот, така што предметите од решетката не можат да испаднат.

Карактеристики

Производи во категоријата