.

.

Хонпрад Широка Нога Капри Панталони За Жени Памучни Широки Панталони Цврсти Прави Долги Женски Секојдневни Еластични Панталони За Влечење На Половината

Хонпрад Широка Нога Капри Панталони За Жени Памучни Широки Панталони Цврсти Прави Долги Женски Секојдневни Еластични Панталони

DEN 0.33

Износ
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. 1.It Изработен Е Од Материјали Со Удобна Ткаенина За Секојдневно Носење!. Стил : Мода,Секојдневен. 5.Панталоните Се Совршени за Приморски Празници итн. 2.Точка : Цврст, Среден Струк,Еластичен Струк. 3.Ефектот на затворање На Половината Го Прави Вашето Тело Да Изгледа Подобро. Широки Нозе Панталони Цврсти Директно Ленени Панталони Половината И Долги Жени Обични Еластични Врвки За Влечење Памучни Панталони5.Панталоните се совршени за приморски празници итн. 4.Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед, што добивате : 1 Х Панталони Пол : Жени, Девојки Тип На Шема : Солидна 3.Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. Материјал : Полиестерска Сезона : Пролет и лето 1.It изработен е од материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење! Декорација : Ниту Еден Стил : Мода, Секојдневен 2.Точка : Цврст, Среден Струк,Еластичен Струк.

Карактеристики

Производи во категоријата