.

.

Ухф Нараквица Маратон Долго Читање НАРАКВИЦА ИСО18000-6С Црна Боја

Ухф Нараквица Маратон Долго Читање НАРАКВИЦА ИСО18000-6С Црна Боја

DEN 1.67

Износ
Залиха

маратонска нараквица. маратонска нараквица. Ухф Нараквица. 860~960МХЗ. маратонска нараквица. маратонска нараквица. Ухф Нараквица. 860~960МХЗ. 1.Чип. 2.Долго растојание За Читање.може да биде 6 метри (зависи од читателот), тоа е нашата најдолга нараквица за растојание за читање. 3.860~960мхз.

Карактеристики

Производи во категоријата