.

.

3 Ниво Торта Штанд, Воз Влегува Пештера Десерт Дисплеј Кула, Пластични Круг Кекс Држач Служат Послужавник За Свадба Роденден Чај Партија Бебе Туш Прослава

3 Ниво Торта Штанд, Воз Влегува Пештера Десерт Дисплеј Кула, Пластични Круг Кекс Држач Служат Послужавник За Свадба Роденден

DEN 0.67

Износ
Залиха

Стабилна основа, безбедна и сигурна употреба, добро мерење, силна и издржлива. Поврзувачката шипка и завртката се изработени од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и нема да ' рѓосува.Безбеден Материјал : штандовите за кекси од 3 нивоа се направени од пластичен пп материјал за заштита на животната средина од храна.

Карактеристики

Производи во категоријата