.

.

Шема на новогодишна Елка Држач За Кекси Од 3 Нивоа, Држач За Торта, Штанд За Десерти Со Нивоа, Тркалезни Чинии За Свадба Бебешки Туш Чај Партија Вклучена Сервер

Шема на новогодишна Елка Држач За Кекси Од 3 Нивоа, Држач За Торта, Штанд За Десерти Со Нивоа, Тркалезни Чинии За Свадба Бебешки

DEN 3.00

Износ
Залиха

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столбови, стабилен и лесен за употреба, совршен за прикажување кекси, предјадења, пусти и други забавни задоволства, а може да се користи и како трислојна решетка за складирање. Големина На Држачот За кекси : Висина 32см/12,5 инчи, плочите се 21см/24см/27см, 1000грама. Лесно Склопување и Заштеда на Простор : Нашиот држач за кекси е лесен за склопување и расклопување за складирање. Поврзувачката шипка и завртката се направени од железо, кое е издржливо и нема лесно да ' рѓосува. Уникатни обрасци За Избор : нашиот штанд за десерти е погоден за прикажување кекси, колачи, овошје,бонбони, пециво, десерти за шведска маса, совршен за роденден, чајна забава, свадба, тушеви за бебиња, Божиќ, Нова година или за домашен декор. Забелешки : уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи и тоа нема да ви дозволи да разочарате. Доколку не ја задоволите нашата кула за кекси или имате некаков проблем, слободно контактирајте не. Изработен од висококвалитетен пп материјал за безбедност на храна, нашиот штанд за кекси има мазна површина, лесно може да се исчисти во топла вода со сапуница и мека крпа. Лесен за употреба : овој држач за ниво се состои од три плочи и вретено направено од железо. Може да се расклопи, така што зафаќа само мал простор. Цврсто и стабилно, секое ниво е поврзано едни со други со цврсти столбови кои го овозможуваат целото ниво со сила и стабилност. Совршен за прикажување кекс, десерт, колачиња, овошје, пециво и закуски. 1.Бојата е малку поинаква во зависност од екранот на компјутерот. 2.Ве молиме, проверете дали сте ја сфатиле вистинската големина пред да ја купите. Цело време го ставаме задоволството на нашите клиенти на првото разгледување.Ако имате какви било проблеми, ве молиме известете ме и ние ќе се потрудиме да ги решиме за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата