.

.

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 5-ти килими што не се лизгаат за детска соба, смешен Дедо Мраз што може да се пее за тепих под подот

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 5-ти килими што не се лизгаат за детска соба, смешен Дедо Мраз што може да се пее

DEN 0.67

Износ
Залиха

Патрик, Валентин, Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот, новогодишниот подарок и повеќе. 【Декоративна област килим】 Нашиот килим е дизајниран со атрактивна шема, која поседува убава изработка и има најразлични обрасци за избор, можете да го поставите тепихот покрај креветот/каучот, или под мебелот, и нема да ги попречува вратите. Нашите теписи обезбедуваат удобен допир, пријателски за кожата, издржлива употреба и можат да играат А. Изработката на промиум го прави да се обои, не-пролевање, не е лесно да се носи и избледи. 【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на не-ткаена ткаенина, која нуди искуство со врвен квалитет на допир, стои удобно и ги штити стапалата од ладни подови. Тие Повторно е одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да го активирате или надополнувате вашиот декор. ★ Предности на нашите килими : Не-пролевање : Висококвалитетна, не-пролетана ткаенина го прават одржувањето лесна работа. Деликатниот килим може да координира со дневна соба, спална соба, трпезарија, расадник, бања, просторија за перење, кујна за јадење, детска соба за деца, детска соба , влез, фоаје, канцеларија, расадник, студентски дом, ходници, области со висок сообраќај во затворен простор.★Wide Applicable Occasions : Perfect for living room,dining room,kid's room,girl's room, Бања, кујна за јадење, алишта за перење, расадник, игротека, влез, училница, конференциска сала, ходник, фоаје, канцеларија, кафе, области со висок сообраќај во затворен простор и сл. 【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децата, миленичињата да играат, може да помогне да се елиминира звукот на играчки што паѓаат во церејлајн мерка. 【Лесно за чистење и одржување】 препорачуваат празнење редовно, затегнати надвор за длабоко чистење и поставете го рамно за да се исуши. до вистинскиот производ. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одредена варијација. Plaid,Polka Dot,Print,Solid,Striped,Animals,Flowers & Plants,Fruit & Vegetables,Moon & Stars,Novelty,Checkered and etc. Дизајнот на кружната гума на дното го прави тепихот не Лизгајте, чувајќи ги вас и вашето семејство безбедно. Без разлика дали барате квалитетни килими за наредните години, или само сакате да го промените стилот на вашиот дом, нашите килими се совршени за да изберете. 【Декоративна област килим】 Нашиот килим е дизајниран со атрактивна шема, која поседува убава изработка и има најразлични обрасци за избор, можете да го поставите тепихот покрај креветот/каучот, или под мебелот, и нема да ги попречува вратите. Може да игра улога во безбедноста. 【Лесно за чистење и одржување】 препорачуваат празнење редовно, затегнати надвор за длабоко чистење и поставете го рамно за да се исуши. 【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 5 стапки (60 инчи = 152 см). Изработката на промиум го прави да се обои, не-пролевање, не е лесно да се носи и избледи.

Карактеристики

Производи во категоријата