.

.

Qyqrqf Basin Crench, Faucet and Installer Installer Алатка мултифункционална алатка за водовод извадок за екстрактор

Qyqrqf Basin Crench, Faucet and Installer Installer Алатка мултифункционална алатка за водовод извадок за екстрактор

DEN 1.00

Износ
Залиха

Квалитетен клуч : клучот на сливот е изработен од лесна, но со голема јачина ABS и издржлива легура на алуминиум, што може да се користи со години. Широк спектар на примена : Алатката за инсталирање на тапа и мијалник е погодна за брзо инсталирање и отстранување на грејачи на вода, славини, мијалници и други споеви и ореви на водни цевки. Уникатен дизајн : клучот на водоводџиите е специјално дизајниран за тесни простори. Слот во клучот е дизајниран да смести водоотпорни цевки, ореви од тапа, исклучувани вентили итн. Повеќенаменски : Алатката за инсталација на мијалник за тапа е погодна за инсталација за бања, тоалет, кујна и водовод под мијалникот. Лесен за употреба : клучот за мијалник 8-во-1 е преносен и прилично лесен за употреба Дури и вие сте домаќинка, можете да решите мали проблеми со овој клуч за цевки. Карактеристики : Премиум армирана пластика Трајни алуминиумски легури Вметнете отворен слот дизајн Екстра-долг дизајн повеќенаменски употреба на топли совети : 1. Ве молиме измерете ја големината на тапа и мијалник пред да го купите овој производ. 2. Ве молиме, ве молиме, прочитајте ги упатствата на пакетот кога го користите клучот за мијалник.

Карактеристики

Производи во категоријата