.

.

Удобен Животен Клуч И Држач За Пошта За Декоративен Ѕид, Дрвена Решетка За Клучеви Куќа За Декор Пошта Организатор На Организатор На Ѕид Со 6 Куки За Клучеви, Закача?

Удобен Животен Клуч И Држач За Пошта За Декоративен Ѕид, Дрвена Решетка За Клучеви Куќа За Декор Пошта Организатор На Организатор

DEN 2.33

Износ
Залиха

Пониското ниво има 6 метални куки за закачување клучеви, палто, капа, чадор, поводник за кучиња итн.Стилскиот дизајн на кафеаво дрво и класичен црн метал може да одговара на секој стил на украсување на домот., и 1 полица за прикажување мали растенија во саксии, рамки за фотографии, календари итн. ●Идеален Декор За Ѕид Во Домот】 Рустикален изглед и разноврсен дизајн, оваа пошта и држач за клучеви ќе бидат шик декорација за вашиот дом и одличен подарок за семејството и пријателите.Удобниот Живот е посветен на проучување на залихите за домаќинство и лична нега од 2016 година. Држачот за пошта и клучеви во ходникот може да поставува пошта, клучеви, чадори, очила за сонце и други потребни предмети за излегување. Писма, сметки, списанија може да се стават и на организаторот на пошта. ①Висококвалитетен Материјал】 овој ѕиден декор клуч и држач за пошта е изработен од 100% цврсто борово дрво и има метални куки, што е цврсто и издржливо. `+Надграден Структурен Дизајн】 нашата поделба на областа на држачот за клучеви е попрецизна и разумна, горното ниво вклучува 1 полица за пошта за пошта, весници, сметки итн. Тоа го максимизира вашиот неискористен ѕид простор и станува шик декорација во вашиот дом. Откако држачот за клучеви лесно ќе се инсталира на ѕидот, можете да ги закачите клучевите, поводник за кучиња, чадор, маска, палто и капа на влезот. Држачот за клучеви монтиран на ѕид со полица може да се стави во кујната како складиште за шишиња со зачини и кујнски прибор, така што не мора да се плеткате додека готвите. ●Лесен За Инсталирање】 го оптимизиравме процесот на инсталација на закачалката за клучеви за да биде брз и лесен и лесно може да се монтира на ѕидот со вклучените делови. Носителот на пошта со куки може да се инсталира во бањата за да висат тоалети и крпи.Пониското ниво има 6 метални куки за закачување клучеви, палто, капа, чадор, поводник за кучиња итн. Големина : 13,3 х 3,6 х 8,1 инчи. Ѕид сидра х 4. Материјал : Цврсто Борово Дрво и Метал. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Пошта и Држач за Клучеви х 1. Нема повеќе грижа за преполн шалтер за бања.Стилскиот дизајн на кафеаво дрво и класичен црн метал може да одговара на секој стил на украсување на домот. ●Идеален Декор За Ѕид Во Домот】 Рустикален изглед и разноврсен дизајн, оваа пошта и држач за клучеви ќе бидат шик декорација за вашиот дом и одличен подарок за семејството и пријателите. Држачот за ѕидни клучеви може да се инсталира во влезот, ходникот, дневната соба, спалната соба, кујната каде и да ви треба. Тип На Монтирање : Монтиран Ѕид. Завртки х 4. `+Надграден Структурен Дизајн】 нашата поделба на областа на држачот за клучеви е попрецизна и разумна, горното ниво вклучува 1 полица за пошта за пошта, весници, сметки итн. `+Мултифункционален Организатор На Пошта】 дизајнот монтиран на ѕид може подобро да го искористи и заштеди просторот, правејќи го вашиот живот поорганизиран.

Карактеристики

Производи во категоријата