.

.

Богатствата НА каролина Ck5258sh4 Појас Галовеј Крава Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид На Решетката За Палт

Богатствата НА каролина Ck5258sh4 Појас Галовеј Крава Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Ѕидни Куки, Држач За Куки

DEN 228.80

Износ
Залиха

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куката се отвора околу 1 инч. Произведено во САД. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Појас Галовеј крава подароци, Појас Галовеј Крава колекционерски предмети, Појас Галовеј Крава Клуч Кука Денот На Вљубените. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Карактеристики. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Димензија-4. 25 х 1 х 7 во. Точка Тежина-0. 25 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата