.

.

Совршенство во Стил 8оз Колба За Виски од нерѓосувачки Челик Со Бесплатна Инка Д - 240 Моторно Масло Од Црн Дијамант Лаки Оил

Совршенство во Стил 8оз Колба За Виски од нерѓосувачки Челик Со Бесплатна Инка Д - 240 Моторно Масло Од Црн Дијамант Лаки Оил

DEN 271.20

Износ
Залиха

Нерѓосувачки Челик Колба Колба Сребро. Нова Колба За Колкови Од Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Со Соодветна Инка. Користете го лесен за носење и земете го омиленото вино со вас каде и да одите. Мазниот дизајн на површината ја прави колбата со алкохол не ја повредувајте раката во несреќа. Изработен од издржлив материјал од нерѓосувачки челик.оваа колба за алкохол на колкот е идеална за носење на вашето омилено вино,како виски,вотка и така натаму.Повеќенаменски, Патувања,риболов, диви итн. Шише Метерјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрена. СОДРЖИНА : 1 ЕЕЗ 8оз виски колба од нерѓосувачки челик 1 Еез Инка.

Карактеристики

Производи во категоријата