.

.

Clispeed 1PC силиконски врзани за коса тренингот за глава за жени за жени, јога глава, јога, лента за глава, трчање на лента за глава, турбан

Clispeed 1PC силиконски врзани за коса тренингот за глава за жени за жени, јога глава, јога, лента за глава, трчање на лента

DEN 108.00

Износ
Залиха

ткаенина. Womenените на главата на потта- здрави и- пријателски расположени. Бенд за коса со јога-лента за глава- Дизајн на очите - Модни ленти за глава за јога за жени можат да обезбедат удобни услови кога правите јога, дозволувајќи ви да ја вратите хармонијата и на телото, умот и. Можете да ја изберете бојата што сакате да ја носите во различни прилики. Глава за тренингот- Погодни за сите видови на вежбање. Турбан за тренинг-издржлив за многу временска употреба. Глава за тренингот за жени- Гукла, Герилме Еластик Олан Премиум Матетиалден Јапилммиш. Гијмек. ткаенина. Womenените на главата на потта- здрави и- пријателски расположени. Бенд за коса со јога-лента за глава- Дизајн на очите - Модни ленти за глава за јога за жени можат да обезбедат удобни услови кога правите јога, дозволувајќи ви да ја вратите хармонијата и на телото, умот и. Можете да ја изберете бојата што сакате да ја носите во различни прилики. Глава за тренингот- Погодни за сите видови на вежбање. Турбан за тренинг-издржлив за многу временска употреба. Глава за тренингот за жени- Гукла, Герилме Еластик Олан Премиум Матетиалден Јапилммиш. Гијмек. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на лентата за глава -материјал : лента за коса од ткаенина. -Којност : сиви ленти за глава за жени атлетски. -Сиза : 24x5x0.15cm јога лента за глава. -Добетливи и еколошки тренинзи за глава за жени. -Сепочит за сите видови на вежбање на тренинзи. -Наизмено од премиум матно, што е силно, затегнување и еластично. Удобно е да се носи турбан што работи со глава, велосипедска коса, лента за коса, јога глава. -Нантиперспирантскиот дизајн ќе ја спречи вашата пот да падне од вас чело egzersiz için türban koşu bandı spor saç bandı antiperspirant kafa bandı yoga kafa çözgü saç bandı. -Дабени за многу временска употреба на главата за глава на пот. -Беј.

Карактеристики

Производи во категоријата