.

.

Козилккс Месинг Џеб Часовник Компас Прозрачен Пренослив Компас Навигациска Алатка за Пешачење Кампување

Козилккс Месинг Џеб Часовник Компас Прозрачен Пренослив Компас Навигациска Алатка за Пешачење Кампување

DEN 1.33

Износ
Залиха

100% Сосема нов и квалитетен!. Пренослив дизајн, удобен за носење, овој џебен компас од месинг може да ви даде вистинска насока секогаш и каде и да сте. Бакар школка, сјае, стилски, издржлив и цврст, одличен за мажи и жени, го прави совршен подарок за вас или некој близок. Висока чувствителност и стабилност, посоодветна за солидна област, можете да го користите пешачкиот кампас за да ја разликувате насоката и да ја поправите вашата позиција. Прозрачниот компас за кампување Cozylkx има ноќна функција, погодна за употреба ноќе, може да ви даде точен водич во моментот што ви треба. Тоа е совршена алатка за навигација на отворено за вас или вашите пријатели и семејства. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет! Козилккс Месинг Џеб Компас Прозрачен Пренослив Компас Навигациска Алатка За Пешачење Кампување Карактеристика : Тип На Ставка : Материјал За Компас : Големина На Алуминиум : Димензија : 5см х 5см х 1,6 См Боја : Како Што покажува сликата Тежина На Пакетот : 0,2 кг (0,44 фунти.) Известување : мала разлика во бојата е дозволена поради различни светла, се надевам дека ќе можете да разберете. Има 2-3% разлика според рачното мерење. Пакет вклучени : 1 х Месинг Џеб Компас.

Карактеристики

Производи во категоријата