.

.

Pointseller tra la la игла на платно

Pointseller tra la la игла на платно

DEN 0.33

Износ
Залиха

Платно : мери приближно 13 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи. Дизајн : Површина за зашивање мери приближно 10 x 10 инчи. Број на бод од 16.900 - се шевови брзо. Материјал : Zweigart Mono Deluxe 100% бело памучно платно, 13-мрежа, 13 дупки на инч, 169 шевови на квадратен инч. Направено во оригиналната ткаенина на САД, увезена од ЕУ. Ividивописни бои : Дигитално печатено со мастило со висок контраст на светло бело памучно платно, лесно може да се види што правите. Вклучува : Само платно! Не е целосен комплет, само печатеното платно и упатства - нема нишка, нема игли.

Карактеристики

Производи во категоријата