.

.

Компресија Пролет од не'рѓосувачки челик пролет 304 компресија од не'рѓосувачки челик Пролетна должина 305мм Дијаметар на жица 0,3/0,4/0,5мм y Тип Компресирана пролет 5 пар

Компресија Пролет од не'рѓосувачки челик пролет 304 компресија од не'рѓосувачки челик Пролетна должина 305мм Дијаметар на жица

DEN 0.33

Износ
Залиха

Погоден за повеќето проект за поправка, како што се врати, завеса, автомобили, велосипед, пијано, ножици, електрична опрема, алатки за поправка, чадор, рекордер за антички ленти, играчка за поправка, клешти и така натаму. Име на производот : Пролет на компресија. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Дијаметар на жица : 0,3/0,4/0,5мм. Должина : 305мм. Нема да 'рѓа во влажна околина и има силна анти-оксидација, анти-кисели и антикорозивни способности. Име на производи : Компресија Спрингматеријал : 304 Дијаметар на не'рѓосувачки челик : 0,3/0,4/0,5ммл должина : 305мм.

Карактеристики

Производи во категоријата