.

.

Дијаметар на жица со ахгас извори 0,6 мм надворешен дијаметар 5мм 304 не'рѓосувачки двојна кука мала експанзија напнатост пролетни додатоци за хардвер 10 парчиња

Дијаметар на жица со ахгас извори 0,6 мм надворешен дијаметар 5мм 304 не'рѓосувачки двојна кука мала експанзија напнатост пролетни

DEN 2.00

Износ
Залиха

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Дијаметар на жица : 0,6мм. Надворешен дијаметар : 5мм. Должина : 15-60мм. Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Дијаметар на жица : 0,6мм. Надворешен дијаметар : 5мм. Должина : 15-60мм.

Карактеристики

Производи во категоријата