.

.

Јувиелич 8 Парчиња Закачалки За Куки Во Форма На Ѕид За Кујнски Прибор За Торба За Крпи, Екстра Голема Сребрена Боја Без Фиксен Крај

Јувиелич 8 Парчиња Закачалки За Куки Во Форма На Ѕид За Кујнски Прибор За Торба За Крпи, Екстра Голема Сребрена Боја Без Фиксен

DEN 107.84

Износ
Залиха

[Димензија] - Ширина : 30мм / 1,18""; Дебелина : 2мм / 0,09"; Големина : Екстра Голем;. [Технички Карактеристики] - Тип На Боја : Сребро; Материјал : Нерѓосувачки Челик; Завршна Површина : Полиран;. Овие куки се решение за складирање за закачување нешто во вашата кујна, тоалет, плакар или каде било просторот е ограничен, како и за оние области каде што можеби ќе треба едноставно да закачите нешто;. Куките во форма на [функција] Може да се користат и внатрешни И надворешни и за голем број работи : користете ги во кујната за закачување тави, тенџериња, прибор или чаши за кафе; во бањата за закачување крпи, облека; во дневната соба или градината виси растенија или украси;. [Апликација] - Овие Куки Се многу практични, одлични за кујна и може да се нанесат на ѕидот за да се организираат прибор и садови за да се заштеди многу простор; Овие Висечки куки исто така погодни за употреба во плакар, просторија за складирање, бања, дневна соба, канцеларија. Кука Во форма на јувиелич Опис : Овие куки се решение за складирање за закачување на што било во вашата кујна, бања, плакар или каде било просторот е ограничен, како и за оние области каде што можеби ќе треба едноставно да закачите нешто; Куките во Форма на С може да се користат и внатрешни и надворешни и за голем број работи : користете ги во кујната за закачување тави, тенџериња, прибор или чаши за кафе; во бањата за закачување крпи, облека; Во дневната соба Или Градината Виси Растенија Или Украси; овие с-куки се многу практични, одлични за кујна и може да се нанесат на ѕидот за да се организираат прибор и садови за да се заштеди многу простор; овие висечки куки Исто Така Погодни За Употреба Во Плакар, просторија за складирање, бања, дневна соба, канцеларија. Спецификација : Ширина : 30мм / 1,18""; Дебелина : 2мм / 0,09"; Големина : Екстра Голема; Тип На Боја : Сребро; Материјал : Нерѓосувачки Челик; Завршна Површина : Полиран. Содржина на пакетот : Закачалки За Куки Во Форма На Буквата С (8 Парчиња) СОВЕТ : ако не сте задоволни со нашите производи од која било причина, слободно контактирајте не во рок од 30 дена од приемот на вашата нарачка и ние ќе ги решиме.

Карактеристики

Производи во категоријата