.

.

Одлични клипови решенија за чајно дрво климатик 12oz | Масла од чајно дрво и пеперминт | ДЕТГАНГ И СОСТОЈБА | За сите типови на коса

Одлични клипови решенија за чајно дрво климатик 12oz | Масла од чајно дрво и пеперминт | ДЕТГАНГ И СОСТОЈБА | За сите типови

DEN 287.84

Износ
Залиха

Одлични клипови нуди три реда професионални производи за нега на коса и стилски производи за мажи, жени и деца, вклучувајќи : решенија со одлични клипови, решенија за чајно дрво од одлични клипови и Grit @ одлични клипови. Здрава и свежа миризлива коса : Натопена со мешавина од чајно дрво и масло од пеперминт, нашите решенија од страна на одлични клинчиња за климара за чајно дрво е загарантирано да ја подмладуваат косата со тоа што ќе се разоткрие и лесно да се условува секоја влакно. Поставете го скалпот : Однесувајте се кон вашата вредна глава на коса со масла од чајно дрво! Овие природни масла чистат блокирани пори и ги навлажнуваат сувите, чешање на скалпите. Одлично е за луѓето кои се погодени од првут или сакаат да ја надополнат влагата без додадена тежина!. Длабоко Исчистете ја косата : Овој освежувачки, природен кондиционер нежно чисти кадрави, исправени, суви, кршливи, тенки, дебели, оштетени, замрзнати или мрсна коса. Нашиот балсам за масло од чајно дрво се користи од мажи и жени и безбеден за коса третирана со боја!. Заштита на квалитет на салонот : Со состојки со квалитетен салон, вашата коса ќе биде заштитена од оштетување на сонцето, топлината и животната средина. Вашата коса ќе мириса и ќе се чувствувате како што само го оставивте салонот со свеж мирис на миризнување на пеперминт!. Направено за секого : без разлика дали вашата коса е сува, оштетена, мрсна, руса, бринета, црна или црвена боја, овој балсам ќе обезбеди лековити својства и ќе го стимулира вашиот скалп со сензација за ладење. Здрава и свежа миризлива коса : Натопена со мешавина од чајно дрво и масло од пеперминт, нашите решенија од страна на одлични клинчиња за климара за чајно дрво е загарантирано да ја подмладуваат косата со тоа што ќе се разоткрие и лесно да се условува секоја влакно. Поставете го скалпот : Однесувајте се кон вашата вредна глава на коса со масла од чајно дрво! Овие природни масла чистат блокирани пори и ги навлажнуваат сувите, чешање на скалпите. Одлично е за луѓето кои се погодени од првут или сакаат да ја надополнат влагата без додадена тежина!. Длабоко Исчистете ја косата : Овој освежувачки, природен кондиционер нежно чисти кадрави, исправени, суви, кршливи, тенки, дебели, оштетени, замрзнати или мрсна коса. Нашиот балсам за масло од чајно дрво се користи од мажи и жени и безбеден за коса третирана со боја!. Заштита на квалитет на салонот : Со состојки со квалитетен салон, вашата коса ќе биде заштитена од оштетување на сонцето, топлината и животната средина. Вашата коса ќе мириса и ќе се чувствувате како што само го оставивте салонот со свеж мирис на миризнување на пеперминт!. Направено за секого : без разлика дали вашата коса е сува, оштетена, мрсна, руса, бринета, црна или црвена боја, овој балсам ќе обезбеди лековити својства и ќе го стимулира вашиот скалп со сензација за ладење.

Карактеристики

Производи во категоријата