.

.

БАТИФЕ 40пакувајте Бели Конфети Стапчиња, Конфети Пукаат Попери, Ткивна Хартија Конфети Треперење Стапчиња За Свадбени Прослави, Годишнина, Роденденска Забава, 7,8 и

БАТИФЕ 40пакувајте Бели Конфети Стапчиња, Конфети Пукаат Попери, Ткивна Хартија Конфети Треперење Стапчиња За Свадбени Прослави,

DEN 0.67

Износ
Залиха

СУПЕРИОРНА БЕЗБЕДНОСТ - нашите пука од конфети се направени од ткивна хартија КОЈА Е ЕКОЛОШКА и погодна за секоја возраст! Внатре нема воздух и нема голема бучава при употреба, само биоразградливи конфети во внатрешноста на цевката, одлични за децата да уживаат во забавата. РОМАНТИЧНО направете неверојатни фотографии и селфи моменти со конфети што лебдат наоколу; изненадете го вашето семејство и пријатели на нивната свадба испраќање, роденден, матура, првенствени игри, церемонија на доделување награди и многу повеќе. Големина-Вклучени 40 пакувања конфети стапчиња, 7,8 инчи/20 см во должина, и секој натоварен со 13 грама бели конфети. Тие можат да бидат погодно сместени во задниот дел или во ракавите, давајќи им на вашите пријатели огромно изненадување.

Карактеристики

Производи во категоријата