.

.

Отро 3 парчиња Термосет топка копче M10 MASHENTHEN THENCH MASHINGER рачка од 35мм со дијаметар мазен раб

Отро 3 парчиња Термосет топка копче M10 MASHENTHEN THENCH MASHINGER рачка од 35мм со дијаметар мазен раб

DEN 159.84

Износ
Залиха

【Големина】 -Мостанувајќи ја големината на низата : M10; Spherica Dia : 35mm/1.38inch; боја : црвена; материјал за рачка : бакелит; тип на монтирање : женска нишка; стил на раб : мазен. 【Карактеристики】-Мединг за инјектирање на копчето за топка, материјал за бакелит, се чувствува добро; цврсто обликувано вметнување осигурува оптимална издржливост и функционалност; тркалезната мазна површина дава облечен завршен изглед. Идеално копче за лост за рачки за машини. 【Квалитет на висина】-Рачката е направена со врвен квалитет и има одлична електрична изолација, отпорност на маслото, слаба отпорност на киселина, отпорност на алкали и општа отпорност на растворувач и има одлични механички својства како што се цврстина, ригидност, добра ригидност и рамнотежа. 【Лесно работење】 -Ова Копчето за рака Бакелит е лесно да се инсталира и отстрани и не бара никакви алатки. 【Апликација】 -ултра-цврста топка копче со сјајна завршница, погоден за општа примена, како што се контролни лостови и шипки за влечење, косилки за трева, опрема за вежбање, машини, вентили, шипки, итн. Опис на копчето Othmro Ball Clke Вметнување на вметнување во облик осигурува оптимална издржливост и функционалност; тркалезната мазна површина дава облечен готов изглед. Идеално копче за лост за рачки за машини. Спецификација Големина на низата за монтирање : M10 Spherica Dia : 35mm/1.38 Inch Color : Материјал со црвена рачка : Бакелит РИМ Стил : Непречен монтирање Тип : женски пакет со пакетче3pcsxball Забелешка Ве молиме погледнете ја сликата и изберете десен тип пред вашата нарачка.

Карактеристики

Производи во категоријата