.

.

Каваи Бебе Пакет од 12 Бамбус Јаглен Една Големина Џеб Крпа Пелена Школки, Помалку мирис &засилувач; Дамки, Без Протекување, Прилагодливи За Да Одговара На Новороден?

Каваи Бебе Пакет од 12 Бамбус Јаглен Една Големина Џеб Крпа Пелена Школки, Помалку мирис &засилувач; Дамки, Без Протекување,

DEN 1.00

Износ
Залиха

Двослоен водоотпорен ТПУ. Средно-прицврстете ги копчињата од првиот ред во копчињата од вториот ред (16-22 фунти). ШТО Е ЈАГЛЕН ОД БАМБУС? Јагленот Од Бамбус е направен од бамбус со помош на процес на пиролиза. БУЏЕТСКИ : Платнените пелени се перат, еднократно, заштедуваат многу пари на пелени за еднократна употреба, ја зачувуваат депонијата и се добри за нежната кожа на вашето бебе, една големина одговара на сите, растат со вашето бебе, се вклопуваат бебиња новороденчиња преку нокшир обучени. Внатрешен слој : 80% бамбус јаглен, 20% руно. ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : три реда на големина прилепува за едноставно прилагодување на порастот.

Карактеристики

Производи во категоријата