.

.

Корпа За пилешко Јајце флексион-Корпа За Пилешко Јајце Со Керамичка Кокошка Покривка И Рачки - Рустикален Држач За Јајца За Декор На Фарма Во Село, Цветна Мандала

Корпа За пилешко Јајце флексион-Корпа За Пилешко Јајце Со Керамичка Кокошка Покривка И Рачки - Рустикален Држач За Јајца За

DEN 1.00

Износ
Залиха

Без разлика дали ја градите вашата прва кокошарник или успешно одгледувате кокошки дома со години, мора да имате сигурна корпа со јајца. Жичаната корпа за јајца сигурно ќе ја држи содржината додека обезбедува одлична вентилација. Оваа корпа може да собере десетици јајца и бројни други стоки. Керамички Пилешки Врв Со Уникатни Насликани Обрасци - оваа корпа за собирање јајца има шармантна завршница што го надополнува секој декор. Оваа жичана кујнска корпа, практичен и забавен начин за прикажување на вашите свежи јајца или други вкусни закуски, ќе биде фокусна точка на секој собир во вашиот дом. Јајцата можете да ги измиете директно во садот и да ги оставите да се исушат додека не ви требаат. Одликувајќи се со метален држач и реплика петел направен од керамика за врвот. Има и две странични рачки за лесно носење. Има метален страничен држач и керамички капак од петел што се крева за чување овошје, свежи јајца на фарма, па дури и свежи производи. Можете да ја користите нашата симпатична корпа за пилешки јајца за чување јајца и производство во вашиот фрижидер, а исто така изгледа одлично на кујнскиот шалтер или дисплеј во близина на кокошарникот. Керамичкиот капак од пилешко е со големина од 7,4 х 7,4 х 4 инчи. Големина На Маса За Држач за свежи Јајца-димензиите на корпата за јајца во земјата се 5 х 7,4 х 7,4 инчи. Не можете едноставно да ја натоварите престилката со јајца и да очекувате да не изгубите неколку помеѓу кокошарникот и вашиот дом. Со горниот капак на кокошката што се чини дека положува јајца на жичаната корпа, тоа е уникатен и возбудлив начин за чување јајца.Кошници За Јајца Во стилот на фарма За Свежи Јајца-рустикална корпа од пилешка жица е совршено централно парче за вашата кујна, трпезарија или оставата, чајната кујна. Прекрасната керамичка кокошка има рачно насликани дезени.

Карактеристики

Производи во категоријата