.

.

Зеродеко 50 парчиња Картони За Јајца Картонска Кутија За Јајца 4 Решетки Гајба За Јајца Гајба Хартија Пулпа За Јајца Држач За Садови Со Влакна Рамни Јајца За Семејни

Зеродеко 50 парчиња Картони За Јајца Картонска Кутија За Јајца 4 Решетки Гајба За Јајца Гајба Хартија Пулпа За Јајца Држач За

DEN 568.00

Износ
Залиха

Кутија за јајца Картонска Кутија За Јајца 4 Решетка Гајба За Контејнери За Јајца Пулпа За Пулпа За Јајца Држач За Фиоки Со Влакна Од Јајца За Материјали за Пакување Јајца На Пазарот На Семејни Фарми. Оваа кутија за складирање може да ги одржува вашите јајца организирани и уредни, многу практични и корисни. Вистинската големина што е погодно да се стави во фрижидер, дома користење. Со светла боја дизајн, оваа кутија, исто така, ќе добра декорација, можете да го користите за декорација на вашиот фрижидер. Картоните за јајца за повеќекратна употреба не само што служат како контејнери за јајца, туку и чуваат гаџети и делови за автомобили со дизајн со повеќе мрежи, ефикасно спречуваат кршење на вашите јајца, многу практично. Опис картони За јајца Картонска Кутија За Јајца 4 Решетки Гајба Со Контејнери За Јајца Пулпа За Хартија Држач За Јајца Фибер Рамни Јајца За Семејниот Пазар Материјали За Пакување Јајца-Боја : Бела, - Материјал : хартиена пулпа, - Големина : 10, 00Х10, 00Х7, 00см/3, 93Х3, 93Х2, 75ин, Пакет, Вклучувајќи 50 х картон за јајца.

Карактеристики

Производи во категоријата