.

.

Контејнери за складирање на декорација на Zerodeko ткаени корпи за складирање украс контејнер за перење алишта ткаени корпа шминка за организирање корпа за складирањ?

Контејнери за складирање на декорација на Zerodeko ткаени корпи за складирање украс контејнер за перење алишта ткаени корпа

DEN 378.56

Износ
Залиха

Кожа, пластика. Кошница за чување на ткаење : Играчки за складирање на играчки Можете исто така да ги користите за да ги организирате играчките на вашите деца, правејќи го вашиот дом повеќе да не е неуреден. Кошница за валкана облека : Ви носи многу погодност, може да биде во бања, расадник, училиште, спална соба, дневна соба, алишта и повеќе сцени. Детска облека Опрема : Елегантна боја и модерен дизајн ја надополнуваат друга декорација на домот. Убав држач за складирање за дома. Борба за ткаење : Овој спречувач не е само за перење, можете да го користите и ова за да чувате други работи како играчки за деца, спортски производи и други работи. Кошница за валкана облека : алишта за перење, спална соба, плакарот за прошетка, студентски дом, можете да го користите за да соберете играчки, кукли и книги со приказни за вашите деца. Кожа, пластика. Кошница за чување на ткаење : Играчки за складирање на играчки Можете исто така да ги користите за да ги организирате играчките на вашите деца, правејќи го вашиот дом повеќе да не е неуреден. Кошница за валкана облека : Ви носи многу погодност, може да биде во бања, расадник, училиште, спална соба, дневна соба, алишта и повеќе сцени. Детска облека Опрема : Елегантна боја и модерен дизајн ја надополнуваат друга декорација на домот. Убав држач за складирање за дома. Борба за ткаење : Овој спречувач не е само за перење, можете да го користите и ова за да чувате други работи како играчки за деца, спортски производи и други работи. Кошница за валкана облека : алишта за перење, спална соба, плакарот за прошетка, студентски дом, можете да го користите за да соберете играчки, кукли и книги со приказни за вашите деца. Список на пакети 1 x ткаени карактеристики на корпа - двете рачки се лесни за носење, а стилот е едноставен и стилски, домаќинство. Може да биде како подарок за домаќинството на корпите за ќебиња на пријатели. - корпата може да ви помогне да ги класифицирате и чувате предмети, уредни и уредни, може да чувате разни играчки, храна, итн. -Сиза : 38.00x26.00x20.00cm/14.93x10.22x7 канти за складирање на плетени. - корпа за складирање со рачки е изработена од кожа и пластична, издржлива за употреба на време. Организира корпа. - Елегантна боја и модерен дизајн ја надополнуваат друга декорација на домот. Убав држач за складирање за држач за отпадоци од дома. -Појава : корпи за закуска за кафе -Материјал : Кожа, пластични садови за сандери -може да смести облека, крпи, закуски, ќебиња, козметика, материјали за чистење, книги, итн. Организатор Вашите закуски, валкана облека и други предмети на работната површина. Кошница за ладење ткаена оваа корпа за складирање со рачки е изработена од врвен материјал, издржлива за трајна употреба. Облеката за облека, спречува дома, дневна соба, гардероба, канцеларија и други прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата