.

.

Чешел За Исправување на вилицата За Коса, Рамен Чешел За Стилизирање За Домашна Употреба И Фризерски Салон

Чешел За Исправување на вилицата За Коса, Рамен Чешел За Стилизирање За Домашна Употреба И Фризерски Салон

DEN 2.33

Износ
Залиха

Квалитетни чешли И штипки за Коса се изработени од висококвалитетна пластика,мала тежина и издржливи. НЕМА ПОВЕЌЕ ЈАЗЛИ-Овој Чешел за Исправување е само алатката што ви е потребна за подготовка на косата пред зацрвстувањето. Лесниот чешел се лизга низ косата, оставајќи ја без заплеткување, така што рамното железо може да се движи без напор. Како ДА СЕ КОРИСТИ - Држете го чешел за зацрвстувањето на косата, вметнете ја косата, нежно исечете ја, подигнете ја косата, исушете ја од корените. Соодветни Групи-не само за возрасни, туку и за постари лица и деца во сите возрасти. УСЛУГА - ако добивате производи со проблем,ве молиме контактирајте не директно. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем, благодарам!. Чешел за Исправување на вилицата За Коса, Рамен Чешел за Стилизирање За Домашна Употреба и Фризерски Салон.

Карактеристики

Производи во категоријата