.

.

Чешел за коса, Масло За Стилизирање На Косата Пролетен Чешел Џеб Чешел За Брада Чешел Од Легура На Цинк Четка За Коса За Мажи, Користете За Коса За Коса Или Брада Пре?

Чешел за коса, Масло За Стилизирање На Косата Пролетен Чешел Џеб Чешел За Брада Чешел Од Легура На Цинк Четка За Коса За Мажи,

DEN 133.76

Износ
Залиха

СПРЕЧЕТЕ СТАТИЧКИ - - - џебниот метален чешел не генерира статички електрицитет, кој е погоден за чешлање на косата и брадата. ИЗМАЗНУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ - - - Пренослив чешел за коса со масло со измазнување и заоблени заби, нема да му наштети на вашиот скалп или коса, што е безбедно за употреба. СТИЛСКИ МОДЕЛ НА ЧЕРЕПОТ - - - џебниот чешел за брада усвои двостран дизајн на черепот, стилски и исклучителен, што е совршен подарок за вашиот сопруг. ЧЕШЕЛ за коса ОД ЛЕГУРА НА ЦИНК-џеб е изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк, цврст и цврст, кој може да се користи долго време. ПРЕНОСЛИВИОТ ЧЕШЕЛ За Коса е мал по големина и лесен по тежина, лесно може да се стави во вашиот џеб за секојдневна употреба и надворешна употреба. Спецификација : Тип На Ставка : Масло Чешел За Коса Материјал : Големина На Легура На Цинк : Прибл. 14.7 х 3.5 см / 5.79 х 1.38 Во Пакетот Листа : 1 х чешел.

Карактеристики

Item Type:
Oil Hair Comb
Material:
Zinc Alloy
Size:
Approx. 14.7 x 3.5cm / 5.79 x 1.38in
Package List:
1 x Comb:

Производи во категоријата