.

.

24 инчни Пеперутки Лоци Капчиња Коса 6 Снопови Вештачки Лоци Капчиња Коса Синтетички Природни Брановидни Екстензии На Дредови Плетенки За Капчиња За Коса(1б/24/6 Паку?

24 инчни Пеперутки Лоци Капчиња Коса 6 Снопови Вештачки Лоци Капчиња Коса Синтетички Природни Брановидни Екстензии На Дредови

DEN 1.00

Износ
Залиха

ОТКРИЈТЕ ЈА ОРИГИНАЛНАТА АФРИКАНСКА УБАВИНА ВО ВАС 1. Совршен за темна кожа да ја прифати вашата природна убавина. 2. Екстензии за коса додаваат волумен повлечете ги назад во змиско опавче за симпатичен изглед. ВНИМАНИЕ 1. Сликите и описот на бојата се користат за повикување. Прикажаните бои ќе варираат во зависност од видот и поставките на мониторот на вашиот компјутер. 2. Продолжувањето на косата може директно да се хекла во вашата коса. 1.Зошто Изберете Бинго Локс Капчиња Коса? Лесен За Инсталирање, Заштеда На Време,Издржлив, Долготраен. 2.Колку Пакувања Ви Требаат ? Обично 5-6 Пакувања Можат Да Направат Целосна Глава. 3.Како Да Ја Инсталирате Косата ? Пред-Јамка Самостојна Капчиња Коса, Капчиња Плетенки, Самостојно Правење Вештачки Лакови. 4.Како Да Ја Одржувам Косата? Користете Шампон За Редовно Миење На Косата И Одржувајте Ја Косата Навлажнувачка И Запечатувачка, Можете Да Ја Користите Подолго. 5.Како Е Гаранцијата? Ние Не Поддржуваме Причина Враќање!!! Ако Имате Било Какви Проблеми,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас. Ќе Ви Дадеме Задоволителен Одговор. Важни информации ●Насоки : Локите се веќе извртени, па затоа е супер лесен за инсталирање, Особено за почетниците сакаа сами да прават плетенки за коса, што ќе заштеди многу повеќе време и пари за да ја направат фризурата. ●Индикации : Секојдневна употреба,патување, забава, перформанси итн.Погоден за секоја пригода и сезона. Обезбедува сигурна, но удобна приврзаност за целодневно носење. ●Состојки : 100% Висококвалитетни синтетички влакна со ниска температура.

Карактеристики

Производи во категоријата