.

.

Мејд Убавина Капчиња Плетенки 3х Вода Навивам Екстра Долго 26, 1Б)

Мејд Убавина Капчиња Плетенки 3х Вода Навивам Екстра Долго 26, 1Б)

DEN 505.76

Износ
Залиха

Мајд Убавина Капчиња Плетенки 3 X Вода Навивам Екстра Долго 26". Капчиња И Кука За Заклучување. Мејд Убавина Капчиња Плетенки 3x Вода Навивам Екстра Долго 26" скалпот Чистење Измешајте шампон и вода во шише со спреј. Испрскајте ја смесата директно на скалпот помеѓу деловите во основата на корнроу. Масирајте го целиот скалп за да ја отстраните акумулацијата на производот и исплакнете темелно. ИНСТРУКЦИИ За ПЕРЕЊЕ Пред миење на косата, четкајте за да ги отстраните сите заплеткувања. Започнете од дното и работете до ткаенината. За Кадрава Коса : Не четкајте. Чешел за прсти за отстранување на сите заплеткувања. Измијте ја косата со синтетички шампон во млака вода. Нанесете регенератор неколку минути и исплакнете темелно. Нежно исцедете ја вишокот вода. Не тријте. Исушете го со чиста крпа и исушете го воздухот.

Карактеристики

Производи во категоријата