.

.

Најк Леброн Сведок ШЕСТИ Големо Дете

Најк Леброн Сведок ШЕСТИ Големо Дете

DEN 2.33

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Гумен ѓон. Лесен и дише текстилен дизајн. Предните жлебови обезбедуваат дополнителна флексибилност. Пластичниот клип околу петицата обезбедува дополнителна стабилност на глуждот. Мека пена под нозете за амортизирање. Гумен ѓон за издржливо влечење на теренот.

Карактеристики

Производи во категоријата