.

.

КВИНИ Светското Првенство Дресови Мачка Маица Дишење Растеглив Дуксер Куче Кошула Костим Облека За Мали Средни Кучиња Кученце Маче Црвена И Црна Л

КВИНИ Светското Првенство Дресови Мачка Маица Дишење Растеглив Дуксер Куче Кошула Костим Облека За Мали Средни Кучиња Кученце

DEN 111.84

Износ
Залиха

Карактеристики : Буква графичка Маица за домашни миленици, еластични манжетни и отворање, вратот на екипажот, блок во боја, стилски и симпатичен изглед. Материјал : нашите дуксери за миленичиња се изработени од полиестер дише и мека ткаенина носи домашни миленици удобно носење. Погоден за забава, роденден, свадба, празничен натпревар, Костим За Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. Прекрасен подарок за пријателите на вашето домашно милениче да уживаат во удобно пешачење, пешачење, обука или други активности на отворено. Ве молиме љубезно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ во описот на Производот подолу пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата