.

.

Исчистете Го Држачот За Кеси За Отпадоци Од Домашни Миленици, Клипот И Две Ролни Издржливи, Отпорни На Истекување Црни Пластични Кеси За Измет

Исчистете Го Држачот За Кеси За Отпадоци Од Домашни Миленици, Клипот И Две Ролни Издржливи, Отпорни На Истекување Црни Пластични

DEN 95.84

Износ
Залиха

Држач за кеси за отпад во забавна форма на коска. Розова носителот доаѓа со две ролни од 20 розова срца пластични кеси. Клипови безбедно на појас, ранец, поводник или јака. Исчистете Го Држачот За Кеси за Отпадоци од Домашни Миленици лесно се прицврстува на ремените и каишките. Практично и лесно чистење што е добро за соседството и добро и за вас куче.

Карактеристики

Производи во категоријата