.

.

Мали облеки на кутре девојки крпеница шема принцеза домашно милениче фустан моден костум симпатична лебед домашна облека

Мали облеки на кутре девојки крпеница шема принцеза домашно милениче фустан моден костум симпатична лебед домашна облека

DEN 25.92

Износ
Залиха

Материјал : Памук. Сите димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 см, благодарам за разбирањето. Хуманизираниот дизајн го прави вашето домашно милениче повеќе, мода и разлика. Стил : Мода. Абсорбента, дишење, не! Пријателски за кожата и дише, многу удобно. Материјал : Памук. Сите димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 см, благодарам за разбирањето. Хуманизираниот дизајн го прави вашето домашно милениче повеќе, мода и разлика. Стил : Мода. Абсорбента, дишење, не! Пријателски за кожата и дише, многу удобно. Мали кутриња облеки Девојче крпеница шема принцеза домашно милениче фустан моден костум симпатична лебед домашно милениче ткаенина, дишење, не! Пријателски за кожата и дише, многу удобно хуманизиран дизајн го прави вашето домашно милениче повеќе, моден и различен материјал; Погодно за лето/пролетно носење! 1 x Пет здолниште со ова здолниште, вашето куче ќе изгледа така! Должина на облеката : Редовни различни компјутери прикажуваат бои поинаку, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведеното, благодарам за разбирањето. Модните димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 2-3 см, благодарение на вашиот Leade Lender : PET , Dog Material : Памук.

Карактеристики

Производи во категоријата