.

.

Костим на армиски костум за кучиња трајни автентичен скокач во стилот на карго со зелена маскирна

Костим на армиски костум за кучиња трајни автентичен скокач во стилот на карго со зелена маскирна

DEN 0.33

Износ
Залиха

Бренд : Loveубов на кученца, Големина на кучиња : XXS, XS, мал, среден, голем, Xlarge, модел : Армиски костум, раса на кучиња : Сите. Тема : Армија, Материјал : Памук, земја/регион на производство : Непознат, список на пакети : бр. MPN : ПЛАРМИ, Пол : Унисекс, боја : зелена. Костим на армиски костум за кучиња детали во секој градежен аспект на овој добро изработен скокач. Товарните џебови, сите три се оперативни и многу простор за материјали. Комуналниот појас е подготвен за додавање на кој било додаток што го посакувате. Направено од 100% памук, тоа е меко и трајно лесно миење и грижа. Широкото отворање помеѓу нозете и областа на приватноста им овозможува на машкото или женското куче да го прават она што некогаш треба да го направат без ограничување. Не е вклучено .............. сите мерења се во инчи. За да обезбедите правилно вклопување за вашето кученце, препорачуваме да ги мерите градите на вашето куче на најширокиот дел од предните нозе, а потоа задниот дел од основата на вратот до почетокот на опашката. Големините на градите се скоро секогаш најважни. Ако облеката нема да одговара на градите, тој или таа воопшто не можат да ја носат. Мерењето на вашето куче, а потоа се однесува на табелата со големина е од суштинско значење за да се утврди вашата најдобра големина.

Карактеристики

Производи во категоријата