.

.

Пролет Поим Момчиња 3-Парче Костум Во Собата

Пролет Поим Момчиња 3-Парче Костум Во Собата

DEN 3.00

Износ
Залиха

100% Вискоза. Увезени. Затворање на копчето. Само Суво Чисто. Карактеристики на ЈАКНА засечен ревер, 1 џеб за градите, 2 предни џебови за размавта, две копчиња предно затворање, странични отвори и манжетни со три копчиња. Внатрешноста на јакната е целосно обложена со внатрешни џебови од двете страни. ЕЛЕК, целосно обложен, има четири копчиња и прилагодлив ремен за грб. ПАНТАЛОНИ, рамен фронт, карактеристики јамки за појас, 2 странични џебови и 2 задни џебови. Направено со висококвалитетна ткаенина за костум, 70% Полиестер 30% Вискоза, увезена. Само суво чисто, топло железо ако е потребно. Костумот со две копчиња на пролетниот Поим за момчиња користи ист квалитетен материјал и изработка за убав костум за возрасни. Јакна карактеристики засечени ревер, две копчиња пред затворање, страни отвори и четири копчиња манжетни. Јакна има 1 џеб за градите и 2 предни џебови за размавта. Елек има четири копчиња и прилагодлив ремен за грб. Рамните предни панталони имаат јамки за појас, 2 странични џебови и 2 задни џебови. 70% Полиестер 30% Вискоза. Само суво чисто. Топло железо ако е потребно. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата