.

.

Nishine 2pcs розово кутре мачка чипка јака со круна тијара бандана поставена костумска облека за партиски материјали

Nishine 2pcs розово кутре мачка чипка јака со круна тијара бандана поставена костумска облека за партиски материјали

DEN 127.84

Износ
Залиха

Карактеристики : 1. Комплетот за шал на круната и чипка е прилагодлив, правејќи го ПЕТ удобно за носење; ; . 3. Најдобро додатоци за миленичиња се погодни за многу прилики, одличен подарок за семејството и пријателите кои чуваат миленичиња. Материјал : Ткаенината е мека и еколошка и безопасна за секого; Боја : Пинк, ќе добиете 1 сет како што се прикажани слики со swatch. Сите тие се многу убави и светли; Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка во мала големина поради рачно мерење; 2. Ве молиме, ве молам, потсетете се дека заради ефектите на осветлувањето и поставките за осветленост/контраст на мониторот итн., Тонот на бојата на фотографијата на веб -страницата и вистинската ставка може да биде малку поинаква; 3. Воведување на ултра мек материјал, нема штета и нема стимулација на кожата на бебето; 4. Новиот дизајн ќе го направи вашето бебе симпатично и шармантно, оставете го вашето бебе да се појави убаво и да се истакнува во секое време.

Карактеристики

Производи во категоријата