.

.

Дизајн на глава за глава официјално лиценциран Simone Gatterwe Mechanice Gear Steampunk Horse Vinyl налепница за игри на кожата за кожата, компатибилен со конзолата Xbox серија X и пакет на к

Дизајн на глава за глава официјално лиценциран Simone Gatterwe Mechanice Gear Steampunk Horse Vinyl налепница за игри на кожата

DEN 1059.20

Износ
Залиха

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ Simone Gatterwe. Ултра-тенка и супер лесна. Отпорност на вода и избледени. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесна примена. Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ Simone Gatterwe. Ултра-тенка и супер лесна. Отпорност на вода и избледени. Заштита од отпечатоци од прсти и гребнатини. Самолепливо за лесна примена. Симон Гаттерве е самоук креативен уметник од Стокеру, Австрија. Пред околу 10 години, таа се за inуби во 3Д слики. Нејзината уметност е да ја изрази нејзината креативност и да ја донесе во живот. Имаме покриени со најширок спектар на дизајни на глава, официјално лиценциран Simone Gatterwe дизајнирани кожи на пазарот! Излезете сите и дајте му на вашиот уред свеж нов изглед со оваа самолеплива кожа во уникатна разновидност на стилови и бои, додека ја одржувате формата и дизајнот на вашиот уред. Наменето за современиот животен стил. Стилска прецизност опремена кожа направена од винил од премиум одделение што го штити вашиот уред од отпечатоци и гребнатини. Цврсто го контурира вашиот уред додека го одржува заштитно стилски. Лесна инсталација. Самолеплива налепница е лесна за инсталирање и отстранување без да остави остаток што го олеснува испробувањето на различни кожи и дизајни. Импресивни отпечатоци и дизајни. Направете вашиот уред да се истакне визуелно со живописна кожа што е лесна, лесна и ефтина за замена. Ние нудиме најширок избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатно чувство за стил. Дизајнот на главата на главата официјално лиценциран Simone Gatterwe Ultra-Thin и Super лесна вода и избледена заштита од отпорност од отпечатоци од прсти и гребнатини самолепливи за лесна примена, лесно да се отстрани без никаков остаток.

Карактеристики

Производи во категоријата