.

.

Ховилат Црвена Печурка Шема Спојка Шминка Кеси Со Патент Рачен Ремен Патување Тоалет Козметички Торбички Кеси

Ховилат Црвена Печурка Шема Спојка Шминка Кеси Со Патент Рачен Ремен Патување Тоалет Козметички Торбички Кеси

DEN 2.00

Износ
Залиха

Создаден од висококвалитетна стп кожа со отстранлива рачка, која е мека и еколошка;. Водоотпорен материјал, совршен за зачувување и складирање на козметика,издржлив и лесен;. Компактна големина и лесно се стави во вашиот ранец, или багаж; идеален за секојдневна употреба и патување. Лесна употреба и чиста, можете само да го избришете, тогаш тоа ќе изгледа како нов;. Лесен, пренослив и модерен, прекрасен подарок за вас и вашите женски пријатели. Добредојдовте Во Хауилат; Овде споделуваме креативни уметнички дизајни и модерен стил на уметнички живот, Ако сте уморни и сакате да се ослободите од просечноста, само запомнете не Хауилат. - Висококвалитетната метална глава за влечење ,не е лесна за обвивка, може да ја соблече рачната тока без брава и удобна Големина : Прибл 8.46*2.56*5.71 инч ( L * W* H) - Класичен функционален дизајн, соодветен патент за прицврстување на предметите, лесен за употреба. - Преголем внатрешен капацитет, пренослив и лесен,повеќе не грижете се за излегување за да ги поправите проблемите со шминката-Персонализирани уметнички дизајни, слободно контактирајте не ако сакате сопствени сопствени слики! - Поради различните методи на мерење, дозволете разумна грешка. - Пакување : една полибаг за по торба (без кутија) обезбедуваме креативна печатена облека и додатоци за да додадете забавен и креативен начин на живот за вас. 100% Гаранција За Задоволство : обезбедуваме 100% задоволна услуга и гаранција.Секој проблем ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви понудиме задоволителни решенија додека не сте 100% Задоволни.

Карактеристики

Производи во категоријата