.

.

СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај

СОНЦЕ-ЅВЕЗДА ДЕЛДЕ Компактна Рамна Торбичка Пенкало Случај

DEN 0.67

Износ
Залиха

Затворање на патент. Затворање на патент. [Големина] W190 x H100 x D25mm / W7. 4 x 3,9 x 0,9 инчи. [Материјал] Тело : Полиуретан, Полиестер. Тенка торбичка за пенкало лесно може да се трансформира во послужавник за пенкало. Претворајќи го во послужавник за пенкало, лесно можете да земете пенкала и други предмети внатре и надвор. Има луксузна лого плоча на површината и удобен џеб одвнатре.

Карактеристики

Производи во категоријата