.

.

Ихзз 2023 Нова Торбичка За Шминка За Патување За Жени, Мала Торбичка За Шминка, Патна Мини Торба За Шминка, Пренослива Мини Водоотпорна Торбичка За Шминка За Патување,

Ихзз 2023 Нова Торбичка За Шминка За Патување За Жени, Мала Торбичка За Шминка, Патна Мини Торба За Шминка, Пренослива Мини

DEN 782.40

Износ
Залиха

●Висококвалитетни Материјали+ : Торбичката За Шминка За Патување е изработена од најлонска ткаенина, а специјалната водоотпорна површина ги спречува производите внатре да се навлажни.Лесно за чистење. ●Мултифункционална Торбичка За Патување За Складирање Q : Ова Патување Прави Ip Кеси не само што може да ја складира вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијално масло, тоалети, комплет за бричење, очила, вредни предмети и така натаму. €Лесен За Носење : големината На Организаторот За Шминка За Патување е 6.3*3.9*2.75 во, тежината е 0,14 фунти, мала големина и мала тежина, козметичката кеса се вклопува во повеќето чанти и лесно се носи каде и да одите. ●Удобна и Издржлива Рачка● : патентот на дизајнот за отворање На Козметичката Патна Торба е разумен, лесен е за ракување и многу практична торбичка за патент. ①Добра Услуга : Ако откриете дека Торбичката За Шминка е избледена или оштетена, ве молиме контактирајте не веднаш за замена или враќање на средствата. Ние ќе продолжиме да го подобруваме квалитетот на нашиот производ според вашите повратни информации. Торбичка за шминка,мини шминка,мала торбичка за шминка,козметичка торбичка,мини торбичка за шминка,водоотпорни торбички за патување,патни козметички кеси за жени,патна торба за шминка,мала торбичка за шминка,торбичка за шминка,додатоци за шминка, организатор за шминкаод висок Квалитет : Изработен Од Најлон со висока густина, сендвич со пена од 2 мм, може подобро да ги заштити вашите предмети од оштетување предизвикано од удар.Голем Капацитет : лесно може да ги носи сите тоалети, шминка, алатки за шминка што ви се потребни, како што се кармин, лосион, Пенкала за веѓи, сенки за очи, креми или машки комплети за бричење итн.Мултифункционална Употреба : покрај тоа што се користи како тоалетна торба, козметичка кеса, може да се користи и како торба за складирање или торба за канцелариски материјал. На пример, може да складира мали предмети како што се кабли за податоци, слушалки, банки за напојување, клучеви, маркери, ножици, мерни ленти итн.Цврста Боја : Едноставна, со висока дефиниција и убава, и има 4 различни теми што можете да ги изберете.Совршени Подароци : Секој сака да биде чист и убав. На родендени, годишнини, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста и Божиќ, дефинитивно е добар избор да им подарите убава и убава козметичка торба на семејството, пријателите, соучениците и колегите.

Карактеристики

Производи во категоријата