.

.

Виси Патување Тоалет Торба Гроздобер Етнички Слон Голем Капацитет Водоотпорен Козметички Торба Патување Преносни Шминка Торба Организатор За Жени Девојки Мажи

Виси Патување Тоалет Торба Гроздобер Етнички Слон Голем Капацитет Водоотпорен Козметички Торба Патување Преносни Шминка Торба

DEN 1.00

Износ
Залиха

ГОЛЕМИНА : 9 х 4 х 8 инчи ( валани); 9 х 18,5 инчи (отворено); 4 одделни прегради со патент и заден отворен џеб за одлична организација. Погоден за вашите 3-5 барања за патување. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : можете да ја ставите вашата шминка, шампон, четка за заби, паста за заби и така натаму, сето тоа на едно место. Направете го вашето патување удобно за да ги имате сите ваши потреби во една торба.Одличен организатор! Идеален за патување, лесно виси зад вратата НА БР или преклопен за складирање. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ВОДООТПОРНО ИСТЕКУВАЊЕ : Изработено од издржлива водоотпорна полиезерска ткаенина и вентилирана мрежеста крпа. Не само што вашите тоалети нема да истекуваат во вашиот куфер за време на патувањето, туку можете да го користите и под туш како организирана торба за туширање бидејќи материјалот лесно може да издржи до вода. ПАТУВАЊЕ ВО СТИЛ : Компактен, цврст, пренослив, лесен. Нашата патничка торба е совршен избор да го ставите куферот на секое деловно или семејно патување, кампување, плажа или теретана; Одлична идеја за подарок за мажи, жени, момчиња, девојчиња, тинејџери. ПО ПРОДАЖБАТА : се трудиме најдобро да понудиме најдобра услуга и преземаме одговорност за неисправни предмети. Ве молиме контактирајте не слободно ако не сте задоволни со нашите производи. Мултифункционален, можете да го користите како и секој организатор на отворено. Сите материјали во оваа висечка патна кутија се пријателски расположени. Повеќе прегради, можете да ги издвоите вашите предмети во различни џебови. Убав изглед, оваа висечка тоалетна торба е повеќе стилска и дарежлива од другите производи. Со висечка кука, можете да ја поставите каде сакате. Водоотпорни ткаенини, можат да ја одржат содржината на кесата сува и чиста. Додадете материјал отпорен на удари во мезанинот за да ги заштитите вашите предмети. Не само за мажи, туку и за жени. Висечките тоалетни кеси со затворање со патент се екстра големи со 1 кука и неколку прегради можат да содржат хигиена на телото и тоалетни материјали како што се четка за заби и паста за заби, забен конец, памучни брисеви, дезодоранси, машинки за нокти, пинцети, сапун, материјали за бричење, четка за коса, тампони, контактни леќи и материјали и слични предмети додека патувате. Нема потреба да ги пакувате во различни торбички одделно. Висечката тоалетна торба може подобро да прикажува тоалети и козметика и да ги направи лесно достапни.

Карактеристики

Производи во категоријата