.

.

Смешни Пријател Азбука Козметичка Торба Пријател Навивачи Инспириран Подарок ТВ Шоу Стока Шминка Торба Пријателство Подароци За Жени Пријатели Тинејџерски Девој

Смешни Пријател Азбука Козметичка Торба Пријател Навивачи Инспириран Подарок ТВ Шоу Стока Шминка Торба Пријателство Подароци

DEN 207.84

Износ
Залиха

Повеќенаменски : нашата печатена торба за шминка е лесна за чистење и миење, има голем простор за држење многу предмети, како што се четки за шминка, кармин, мобилни телефони, тоалети и многу повеќе; може да се нанесе и за да служи како козметичка торбичка за патување, козметичка торба, торба за четки за шминка, патна торба, торба за складирање, преносна торба за организатор на тоалети за миење, чанта итн. Капацитет и Лесен : големината е 9,7 х 7 х 2 инчи што има доволно простор за складирање за складирање на вашата многу козметика. Мазен патент во поволен изглед, тесен за заштита на предметите, може да обезбеди лесно паѓање на вашите предмети. Премиум Материјал : Изработена од висококвалитетен памучен и ленен материјал, чантата е отпорна на гребење, издржлива и водоотпорна, цврстиот патент може да ги задржи вашите производи за убавина на место. Моден Дизајн : козметичката торбичка прифаќа двострани печатени, извонредни обрасци и пишување сценарија, постојат видови инспирирани, смешни, слатки козметички кеси по ваш избор, може да ве натера да се издвоите од толпата. Одличен Подарок : ова е совршен подарок за свадба, загревање на куќата, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, родендени, Денот на Благодарноста, божиќ споделете со вашите најдобри пријатели мајка сестра тетка учителка сопруга или семејство. Нашата чанта за шминка е лесна и функционална додека излегувате, патувате или кампувате, што не зазема премногу простор. Многу погодно за одржување на сите мали нешта сортирани. Ќе ви се допадне оваа разноврсна торба од ткаенина за да помогнете во организирање и носење речиси се! Тоа е совршено решение за чување крема за сончање, шминка, женски производи, нега на кожа, закуски, активности за патување. Дното на торбата се шири за да овозможи многу складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата