.

.

Вокер Едисон Кора модерна табела со акцент на мермер со мермер со X база, 16 инчи, мермер и црна боја

Вокер Едисон Кора модерна табела со акцент на мермер со мермер со X база, 16 инчи, мермер и црна боја

DEN 2.00

Износ
Залиха

Димензии : 24 "H x 16" D x 16 "L, база : 15,75" W x 15,75 "L. Топната површина поддржува до 50 IBS. Гумени капачиња за стапала помагаат да се спречат изгребаните подови. Пар со соодветната маса за кафе за да го комплетирате сетот. Лесно склопување; Само додадете нозе. Димензии : 24 "H x 16" D x 16 "L, база : 15,75" W x 15,75 "L. Топната површина поддржува до 50 IBS. Гумени капачиња за стапала помагаат да се спречат изгребаните подови. Пар со соодветната маса за кафе за да го комплетирате сетот. Лесно склопување; Само додадете нозе. Класично, но сепак погодно, оваа тркалезна странична маса е сигурно да додаде дополнителен елемент на елеганција во вашата дневна соба или каде и да сакате во вашиот дом. Користете како табела со акцент ако ја спарите со нашата соодветна маса за кафе или сами како крајна табела за ваш сопствен уникатен аранжман. Составена од цврста метална рамка за шик и глам допир во вашиот дом. Стилот се среќава со практично со оваа модерна инспирирана масичка за кафе со средна век со база дизајнирана од Крискрос. Х-базата е изработена од метал, насликана во злато за прскање на елеганција. Сигурно е да се задоволи самостојно, или кога е стилизирана со нашата странична маса, додека ја надополнувате естетската дневна соба. Врзете ја целата просторија заедно уште повеќе, со украсување на врвот на тркалезната маса со послужавник за да поставите книги, часовник или уметнички парчиња натаму.

Карактеристики

Производи во категоријата