.

.

ДОИТОЛ Кафе Крем Сос Позлата Уметност Бокал 2 парчиња Керамички Крем Бокали 40мл Мини Сос Стомна Крем Кафе Сируп Тегла Сервер Натопи Чинии Црвен Крем Стомна Стакло С

ДОИТОЛ Кафе Крем Сос Позлата Уметност Бокал 2 парчиња Керамички Крем Бокали 40мл Мини Сос Стомна Крем Кафе Сируп Тегла Сервер

DEN 2.33

Износ
Залиха

Керамички Кремасти Бокали : може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, многу ќе им се допадне. Мини Стомна За Сос : има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Керамички Кремасти Бокали : лесен е и удобен за чистење и лесен за чување кога не се користи. Мини Стомна За Сос : направен е од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. Керамички Кремасти Бокали : Совршени За млеко, кафе, сос и така натаму. Повеќенаменски, во голема мера ќе ја задоволи вашата потреба. Опис Керамички Крем Бокали 40мл Мини Сос Стомна Млеко Крем Кафе Сируп Тегла Сервер Натопи Чинии. Карактеристики-Материјал : Керамика. Пакет Вклучувајќи 2 х чаши млеко.

Карактеристики

Производи во категоријата