.

.

Крем За Зголемување на градите, Крем За Зголемување, Голем Крем За Затегнување На Градите И Природен Крем За Кревање, Нега На Градите Зацврстување На Градите Брз Ра?

Крем За Зголемување на градите, Крем За Зголемување, Голем Крем За Затегнување На Градите И Природен Крем За Кревање, Нега На

DEN 1.00

Износ
Залиха

Ја применуваат 1-2 пати на ден. Пред употреба, нанесете топли крпи на двете гради за да ја измазните циркулацијата и да ги отворите порите. Потоа нанесете околу 2 гр крем за гради на двете гради, избегнувајќи ги брадавиците и масирајте ги 2 до 3 минути. €Повеќе самодоверба q има ефект на затегнување и кревање, кревање и собирање на градите, правејќи ги градите полни. Имајте совршена форма на телото со затегнати гради и подобрете ја формата на вашето тело. Однесувајте се кон овој поттик на доверба. ●Подобрување на контурирањето на дојката ● помага во пополнување на градите, го промовира природниот развој на дојката, ги прави градите побистри и поеластични. Има ефект на тонирање и кревање, помагајќи да се создаде дебела и убава форма на градите. ●Без Несакани Ефекти} производот содржи вредни состојки, е безбеден и не иритирачки за кожата, не содржи хормони, нема враќање и нема несакани ефекти. Кремот со природни состојки има добар ефект на убавина на градите. Со продолжена употреба, градите можат да станат меки и полни, бели и нежни. `+Лесно се апсорбира со навлажнувачки и навлажнувачки ефекти, може да ги нахрани градите, да го подобри тонот на кожата и да ја направи кожата на градите нежна и блескава. Суштината е многу продорна и лесна за апсорпција, што придонесува за вториот развој на градите и решава проблеми како што се доделување на градите. Функција : 1. Канал за багер, ја зголемува апсорпцијата на состојките, лесно се апсорбира, ги прави градите меки и полни. 2. Обезбедете хранливи состојки, ефикасно негувајте ја и негувајте ја кожата на градите, направете ги градите полни и еластични. 3. Ги изедначува заситените масти, покажува длабока V-крива, ја враќа цврстата и права форма на градите и ве прави пошармантни. 4. Стимулирајте го секундарниот развој на градите, негувајте и обликувајте, лесен за употреба, масирајте за да промовирате апсорпција. 5. Помогнете да се подобрат проблемите како што се доделување и доделување на градите. Лесен и пренослив, погоден за употреба во домот и патувањето. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Производ : Нето содржина На Крем За Масажа На Гради : 30гр / 1,1 мл ефикасност На Производот : направете ги градите меки и полни, цврсти и прави, негувајте ги и обликувајте ги. Како да се користи : земете разумна количина на производот и нанесете ја на местото на апликација, масирајте додека не се апсорбира. Пакет листа : 1 х крем за масажа на градите.

Карактеристики

Condition:
100% Brand New
Product Type:
Breast Massage Cream
Net content:
30g / 1.1oz
Product effectiveness:
make the breasts soft and plump, firm and straight, nourish and shape them.
How to use:
take a reasonable amount of the product and apply it to the application site, massage in until it is absorbed.
Package list:
1 x breast massage cream :

Производи во категоријата