.

.

Жухв Рачно Изработена Геометриска Извезена Пила Васе Портокалова Сива Точка Навлака За Перница Декоративна Навлака За Перница Длабока 45х45см

Жухв Рачно Изработена Геометриска Извезена Пила Васе Портокалова Сива Точка Навлака За Перница Декоративна Навлака За Перница

DEN 1.00

Износ
Залиха

Природно памучно платно, густа текстура, обезбедува најдобра мекост и топлина. Користете безбедни и издржливи ткаенини и користете технологија за ткаење памук за обработка. Скриен патент отворање и затворање, лесен за нега. Капакот на кадифен перница го прави вашиот дом топол и удобен. Се користи за поставување на софи, софи, спални соби, дневни соби, банкети, автомобили итн. Тоа може да се даде На вашето семејство и пријатели Како Божиќ, Денот На Благодарноста или свадба подароци. Природно памучно платно, густа текстура, обезбедува најдобра мекост и топлина.Користете безбедни и издржливи ткаенини и користете технологија за ткаење памук за обработка.Скриен патент отворање и затворање, лесен за нега. Капакот на кадифен перница го прави вашиот дом топол и удобен.Се користи за поставување на софи, софи, спални соби, дневни соби, банкети, автомобили, etc.It може да се даде На вашето семејство и пријатели Како Божиќ, Денот На Благодарноста или свадба подароци.Материјал : Кадифена боја : како што е прикажано големина : 45х45см пакетот вклучува : 1 * Перница(Со исклучок на други)белешки : сите перници се рачно изработени и може да имаат отстапувања од 2-3 см.Поради осветленоста на светлината, вистинските бои ќе бидат малку поинакви помеѓу pictures.In за да ја одржите бојата свежа, најдобро е да додадете сол во водата за време на првото миењеимајте предвид : по добивањето на пакувањето, ве молиме внимателно проверете го пакувањето и производот. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби!Уживајте во лесен луксузи добар сон,Здрав И удобен живот.

Карактеристики

Производи во категоријата