.

.

Иконски Миленичиња Дрски Шепи Повеќенаменски Дрвени Миленичиња Кревет со Фидер за Кучиња &Засилувач; Мачки

Иконски Миленичиња Дрски Шепи Повеќенаменски Дрвени Миленичиња Кревет со Фидер за Кучиња &Засилувач; Мачки

DEN 1568.00

Износ
Залиха

Дрски шепи повеќенаменски дрвен кревет за миленичиња со фидер има лизгачки ормар под креветот за миленичиња со две висококвалитетни чинии од нерѓосувачки челик од 32 мл. Овој кревет за миленичиња е направен од издржливо борово дрво и е одличен додаток на мебелот во вашата дневна соба, нудејќи уникатен функционален стил. Креветот за миленичиња со лизгачки двоен Ресторан е пример за ефикасно користење на просторот. Перницата за кревет е мека и пријатна и има отстранлив и машински капак за перничиња со патент за Лесно чистење. Двете чинии од нерѓосувачки челик од 32 мл може да се користат за храна, вода или комбинација од двете за вашето куче или мачка бидејќи може да ја одржува сувата храна свежа. Достапно во три модели (Антички Сив, рустикален кафеав и Сив јаглен), Димензии на перницата : Мали-20х13 инчи, Погодни за домашни миленици до 30 фунти, големина на садот : по 32 мл.

Карактеристики

Производи во категоријата