.

.

Хукер Мебел Боем Лориер Кинг Панел Кревет

Хукер Мебел Боем Лориер Кинг Панел Кревет

DEN 4960.00

Износ
Залиха

Вознемирувачки вклучува распарчување, гушкање и штици за раце. Антички млечна боја заврши. Вклучува глава, табла и шини. Дома во поставки Од Европски имот до селска фарма, Креветот На Кралскиот Панел Лориер има автентичен ефект на штица и е изработен од Цврсти Тополи и Тврдо Дрво со Бели Дабови Фурнири. Финишот е меко кафеав со речиси нетранспарентен антички млечен мантил, давајќи ефект насликан со четка со бела закачалка.Карактеристики : - Вознемирувачкото вклучува распарчување, гушкање и штици за раце - завршна обработка На античка млечна боја - Вклучува глава, подножје и шини.

Карактеристики

Производи во категоријата