.

.

Гвинеја свинче куќа кревет кревет, апстрактна пештера за зајаци, верверица чинчила хрчак еж гнездо кафез

Гвинеја свинче куќа кревет кревет, апстрактна пештера за зајаци, верверица чинчила хрчак еж гнездо кафез

DEN 463.84

Износ
Залиха

Удобно скривалиште - Оваа голема кафеза за заморчиња може да се користи како кревети за спиење, да ги натера да се чувствуваат безбедно и топло во оваа пештера; Дизајнот со двојно отворање ја задржува дишењето на зајачката куќа и ги натера вашите миленици да се чувствуваат пријатно во скривалиштето на хрчакот, идеално за пролет, лето, есен и зима.

Карактеристики

Производи во категоријата