.

.

Анџелин Детс САД направи персонализирани бебешки ќебиња, Понкахотас етничка кралица бебе ќебе со име, обичај бебе ќебе подарок за девојчиња момчиња на роденден Бо?

Анџелин Детс САД направи персонализирани бебешки ќебиња, Понкахотас етничка кралица бебе ќебе со име, обичај бебе ќебе подарок

DEN 1.33

Износ
Залиха

Две популарни опции се Минки и Шерпа. Нашиот квалификуван дизајнер рачно и внимателно ќе ја додаде вашата персонализација на ќебето. Тие исто така имаат свилена текстура која е совршена за грицкање. Ова ќебе не е само симпатична опција за постелнина, туку може да послужи и како ќебе за спиење, летен ватенка, климатизација ќебе, ќебе за слободно време, ќебе за софа, ќебе за патување, ќебе за дремат, кревет за задно седиште, па дури и а Пикник ќебе, меѓу другите. Често се користи за предмети за бебиња затоа што е хипоалергичен, траен и лесен за грижа. Може да се мие во машина или со рака и може да се исуши на ниска температура. Овој вид ќебе е дизајниран да биде мек, топол и визуелно привлечен, што го прави совршен подарок за нов родител или семејство што очекува.

Карактеристики

Производи во категоријата