.

.

Todiys Нов 4Pair за 4Pcs B688 2SB688 + 4Pcs D718 2SD718 до-3P Силиконски Pnp Енергетски Транзистори 2SB688-O + 2SD718-O

Todiys Нов 4Pair за 4Pcs B688 2SB688 + 4Pcs D718 2SD718 до-3P Силиконски Pnp Енергетски Транзистори 2SB688-O + 2SD718-O

DEN 0.67

Износ
Залиха

Состојба На Предметот : Сосема Нов. 12 Месеци Гаранција За Квалитет. Актуелна ставка како што е прикажано на фотографиите. Случајно испратете го бројот на делот. ЗАБЕЛЕШКА : Љубезно споредете ја вашата оригинална ставка со фотографиите предвидени за огласот за да бидете сигурни дека го купувате точниот дел. ние не обезбедуваме техничка помош ве молиме бидете сигурни дека сте запознаени со производот пред купување. извинете се однапред. Компатибилен P/N : B688 2 SB688 2 SB688-O D718 2 SD718 2 SD718-O Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Електрични Компоненти Боја : Види Слики Инкапсулација : До-3p Големина : 40,5 mm x 15,5 mm x 4,5 mm Количина : 4 Пар или 8 Парчиња ( 4 Парчиња B688, 4 Парчиња D718 забелешка : Љубезно Споредете Ја Вашата Оригинална Ставка СО ФОТОГРАФИИТЕ ПРЕДВИДЕНИ ЗА ОГЛАСОТ ЗА ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА Го Купувате ТОЧНИОТ ДЕЛ. ние не обезбедуваме техничка помош ве молиме бидете сигурни дека сте запознаени со производот пред купување. извинете се однапред.

Карактеристики

Производи во категоријата