.

.

Крпа за бања со пешкир памучни крпи за бања Екстра големи 63 63 x 31 крпи луксузни меки и апсорбирачки лесни машини за миење, миење на бања Darkgrey-1PCS

Крпа за бања со пешкир памучни крпи за бања Екстра големи 63 63 x 31 крпи луксузни меки и апсорбирачки лесни машини за

DEN 1219.20

Износ
Залиха

Памук. Земја како етикетирана. Високо апсорбирачки, но сепак лесно. Машина за перење. Брзо сушење. Лесна, мека и апсорбирана. Мерки за пешкир за бања 63 на 31 инчи. Памук. Земја како етикетирана. Високо апсорбирачки, но сепак лесно. Машина за перење. Брзо сушење. Лесна, мека и апсорбирана. Мерки за пешкир за бања 63 на 31 инчи. Tbkolyringspun 100% памук за мекост и мазност што освежува, се чувствува да се завиткате во мека, абсорбента, меки крпа за бања по топол туш! Направено од 100% памучна ткаенина, овие крпи имаат карактеристики за дишење што ги прават совршени за вашите раце и тело. Да се ​​биде Тери по природа, ткаењата на тезите се најмногу апсорбирачки од секаков вид со јамки од двете страни кои создаваат дополнителна површина за целосно сушење на рацете и телото. Паушката има густ абсорбента куп, кој тежи 28,2 унци. Гарм и апсорбирај. Контактирајте нè ако имате какви било прашања во врска со оваа ставка.

Карактеристики

Производи во категоријата